zastávka | Aktuality

zastávka

Vymalovaná zastávka

DĚTI Z PODSEDICKÉ ZÁKLADNÍ ŠKOLY VYMALOVALY ZASTÁVKU

Občanské sdružení PRO-V-A-Z-E-K, ve spolupráci se ZŠ Podsedice, vytvořili v rámci prevence sociálně – patologických jevů projekt, „Jak neničit, ale vytvářet“.

Žáci ZŠ Podsedice, pod vedením pedagogického sboru, na základě žádosti občanského sdružení PRO-V-A-Z-E-K, vytvořili návrhy na výmalbu zastávky. Vítězný návrh Pavla Fraňouse ,byl několika žáky ze ZŠ Podsedice, namalován do zastávky v Podsedicích.

Žáky bavilo, jak navrhování výmalby zastávky, tak samotná realizace. Pochvala od kolemjdoucích občanů, děti velmi potěšila. Věříme, že takováto maličkost přispěje k lepšímu chování dětí vůči obecním prostorům a majetku. Občanské sdružení PRO-V-A-Z-E-K bude nadále v projektu pokračovat, věnovat se bude ekologii a recyklaci.

Rádi bychom tímto poděkovali paní ředitelce a pedagogickému sboru, za to, že je projekt zaujal a s chutí se zapojily. Především děkujeme žákům ZŠ Podsedice za celkovou realizaci – jmenovitě: Pavlovi Fraňousovi, Dominice Anderlové, Danielu Anderlemu, Vítovi Zedníčkovi, Václavu Zedníčkovi a Martinu Hodkovi.

_DSC0604 _DSC0709
_DSC0600 _DSC0601 _DSC0603 _DSC0602